Emajõe
residents

Asukoht

Kõik käe-jala juures

Emajõe Residentsi logistiliselt suurepärasest asukohast on mugav liikuda nii südalinna kui teistesse Tartu piirkondadesse.  Lähiaastatel uue hingamise saav jõepromenaad muudab jalutuskäigud eriliselt nauditavaks.

Ühistranspordi eelistajatele on Turu tänaval asuvad bussipeatused vaid väikese jalutuskäigu kaugusel.

Karlova linnaosas on olemas kõik igapäevaeluks vajalik: lasteaiad ja koolid, kauplused, sportimisvõimalused ja kergliiklusteed ning ühistranspordipeatused. Emajõe Residentsi kõrge potentsiaaliga asukoht on ideaalseks kodupaigaks jõe ja looduse lähedust hindavatele inimestele, kes samal ajal väärtustavad ka kesklinna hüvesid.

Kõik vajalik on vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel

Lasteaiad ja koolid

Helika lasteaed ja Tartu Karlova Kool vaid 5-minutilise autosõidu kaugusel.

Kaubanduskeskused otse teie ukse ees

Kesklinna ostukeskused (Kaubamaja, Tasku keskus, Kvartal keskus)  ja kultuuriobjektid (Ahhaa keskus, teater Vanemuine) on siit vaid 20-minutilise jalutuskäigu kaugusel.

Pargid ja loodus

Emajõe Residentsi kõrge potentsiaaliga asukoht on ideaalseks kodupaigaks jõe ja looduse lähedust hindavatele inimestele, kes samal ajal väärtustavad ka kesklinna hüvesid.

Paadisadam

Veesõidukitest lugu pidavatel inimestel on võimalus hoida oma paati nii paariminutise jalutuskäigu kaugusele jäävas Karlova sadamas, kui ka lausa Emajõe Residents ukse ees asuvas Tartu paadisadamas

Uuri enda unistuste kodu kohta rohkem

EMAJÕE
RESIDENTS

Broneeri enda unistuste kodu juba täna!

Kirjuta meile: toomas.rell@embach.ee

Helista meile: +372 511 5633